Jmenuji se Věra Podlesná rozená Labská a kosmetice se věnuji od roku 2000. Pracuji s kosmetikou FOR LIFE & MADAGA již mnoho let a musím říci, že jejich produkty si chválím při své práci nejen já, ale i mé klientky a klienti.
 
Obor kosmetička jsem studovala na přerovské škole již v roce 1999.  Během studií a následně i po něm jsem se účastnila mnoha školení, přednášek, kurzů s cílem získávat nové zkušenosti a nejnovější poznatky, které se snažím aplikovat ve své práci. Své zkušenosti jsem dále získávala v kosmetických salonech v Lipníku nad Bečvou, Olomouci a v současné době v Praze v salonu Magic. Spolupracovala jsem i při natáčení několika reklam např. pro Aquapalce Praha Čestlice nebo na prodejních promo akcích výrobců oblečeni v Pařížské ulici v Praze (líčení VIP klientely). 
 
Mým cílem je vždy a maximálně spokojená klientela a udržování si kvalifikace na profesionální úrovni, tento obor je nedílně spjat s aplikovaným výzkumem a celoživotním vzděláváním, které umožňují využít nejnovější poznatky v praxi.