Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & Madaga probíhá technologií HIGH TECHNOLOGY III, která zajišťuje:

 • rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků,
 • okamžitý transport účinných látek do pokožky,
 • vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy,
 • vyloučení tvorby komedonů (primární projev akné), zamezení rozšiřování pórů,
 • vyšší účinek hydratace, výživa, regenerace,
 • zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí,
 • garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků.
DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE = SAMETOVĚ HEBKÁ PLEŤ
Mikrodermabraze je velmi šetrnou a neinvazivní přístrojovou metodou na vyhlazení a omlazení pleti. Metoda mikrodermabraze spolehlivě vyhlazuje a redukuje vrásky na obličeji, dekoltu a celém těle. Dále umí mikrodermabraze redukovat i drobnější jizvičky a strie.
Nejčastější aplikace mikrodermabraze: 
 • Redukce jizev.
 • Ošetření akné.
 • Ošetření rozšířených pórů.
 • Odstranění drobných vrásek.
 • Hloubkové čištění pleti.
 • Redukce hyperpigmentace.
 • Celkové vyhlazení pleti, rejuvenace. 
Zákrok mikrodermabraze vhodný jak pro ženy, tak pro muže.
Mikrodermabraze funguje na principu mechanického peelingu. Kdy pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k postupnému odstranění odumřelých buněk a značnému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro následnou aplikaci výživových sér.
V průběhu aplikace mikrodermabraze působí navíc lymfatická drenáž, která  příznivě stimuluje produkci kožního kolagenu, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.
Již po prvním ošetření viditelné první výsledky mikrodermabraze.
Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádanému vyhlazení a omlazení pokožky. Navíc výsledky dosažené touto metodou mikrodermabraze jsou viditelné a na první pohled výrazné již po prvním ošetření.
Mikrodermabraze výhody:
 • Pleť je hladká, pružná a jemná.
 • Pleť získá okamžitou vitalitu, jas a krásu.
 • Okamžité vypnutí pleti, zpomalení známek stárnutí, zlepšení pevnosti a pružnosti pleti.
 • Již po prvním ošetření viditelné výsledky!
Délka ošetření: ošetření trvá cca 15-30 minut.
                        
                                                                             
BF LIFTING OBLIČEJE A LIFTING DEKOLTU
Lifting neboli vyhlazování obličeje je metoda, která vyhladí pleť s viditelným výsledkem ihned po absolvování ošetření. Od běžného liftingu, který je prováděn jako operační zákrok se náš BF lifting obličeje a dekoltu liší tím, že je neinvazivní a velice příjemný s ihned viditelnými výsledky.
BF lifting vyhladí a detoxikuje pleť 
BF Lifting obličeje a lifting dekoltu v našem Centru zdraví a krásy má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na BF lifting používáme tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.
BF lifting pomocí lymfodrenáže
Jedná se o metodu lymfodrenáže, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. BF lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.
Díky BF liftingu je pleť viditelně vypnutá již po prvním ošetření
BF lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. BF lifting doporučujeme osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje a dekoltu aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit,  jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření.
Díky využívání profesionální kosmetiky FOR LIFE & MADAGA lze dosažený efekt ještě znásobit.
BF lifting + ultrazvuková špachtle
Po provedení BF liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.      
Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.
Délka ošetření: ošetření liftingu trvá cca 45 minut a je velice příjemné
 
  
REMODELING MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU, DEKOLTU A ŠÍJE 
Masáž zaměřená na vypnutí, vymodelování a pozvednutí kontur obličeje a  odpočinku celého organismu za  pomoci bráničního dýchání.
Chceme-li si udržet organismus v dobré kondici, je potřeba nastolit rovnováhu. Pro dobré okysličení tkání je doporučováno správné dýchání. Prohloubení našeho dýchání nám pomůže podpořit i jakákoli vhodná fyzická aktivita, která ještě dále podpoří krevní oběh a správnou činnost lymfatického systému. Měli bychom do našeho jídelníčku zařadit více vlákniny např. zeleninu, ovoce a dále nezapomínat na pitný režim
Délka ošetření: 10-15 minut
 
 
Enzymatický AHA fruit peeling - kombinace enzymů a AHA kyselin

Kombinace Enzymů a AHA Kyselin - přípravek pro odstranění nepravidelností pleti a změn pigmentu. Díky enzymům v aktivní formě výrazně zjemňuje pleť, napomáhá zmenšení vrásek a celkově omlazuje pokožku.

Peeling naneseme štětcem na očištěnou pleť na dobu 10 - 15min. Následně se použije klasický Peeling gel, který odstraní enzymový peeling společně s uvolněnými zrohovatělými zbytky. Pokožka je pak velmi jemná, prozářená a i pory jsou zbavené nečistot.
Jedná se o jemný pluidní peeling 2 v 1, kombinující primární enzymatické exfoliační složky ( papája, ananas) se sekundární AHA ovocnou kyselinou jablečnou a kyselinou mléčnou, tyto kyseliny jsou netoxické a v malém množství (cca do 5%) nezpůsobují žádné kožní reakce. Je vhodný pro všechny typy pleti kromě hypercitlivé!
Účinky:  
 • ostraňují přebytečný maz, zrohovatělé buňky a kožní nečistoty.
 • jsou vhodné pro intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti, jejich efekt je založen na přirozeně získaných enzymech papainu ( extrakt papája) a bromelinu ( extrakt ananas). Při enzymatické  hydrolýze těchto proteinů se uvolňují odumřelé buňky a odstraní se z povrchu.
 • viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury
 • redukce akné a sjednocení tónu pleti
V rámci použití tohoto peelingu nedochází k výraznému olupování a není tedy nutná žádná rekonvalescence.
Délka ošetření: 15-20 minut
 
 
ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ
Ošetření zaměřené na vyživení všech typů pleti.
Dle posouzení aktuálního stavu pleti a věku následuje ošetření obličeje, krku. Ošetření zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, hluboké čištění ultazvukovou špachtlí, ampuli nebo sérum, kosmetickou masáž obličeje, aplikaci masky, oční krém, denní krém. Pleť je po ošetření vyživená a hydratovaná.
 
Délka ošetření: cca 60 - 80 min. 
 

  

                                                                zo-1zo-2

 
 
 
 
 
 
AKNE - ČISTICÍ OŠETŘENÍ
Čištění a zklidnění pleti
Tato kúra je určena pro aknózní a problematickou pleť. Je v ní zahrnuto povrchové čištění pleti,   hluboké čištění, maska, sérum, krém.   
               
Délka ošetření: cca 60 min. 
 

ak-1              ak-2   ak-3   ak-4

  

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ
Kúra zaměřená na hydrataci a vyživení pleti. 
Ošetření probíhá v těchto krocích: odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling, hluboké čištění, hydratační ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním přípravkem, hydratační maska, ošetření očního okolí, závěrečný hydratační krém. Pleť je po ošetření hladká, vláčná a svěží.
 
Délka ošetření: cca 90 - 120 min. 
 

ho-1   ho-2   ho-3

  

REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ  
Intenzivní péče, která dodá Vaší pleti energii a vitalitu. Pleť je po ošetření viditelně mladší. Regenerační ošetření pleti zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling, hluboké čištění, aplikace výživné ampule, kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu krémem, vyživující maska, ošetření očního okolí a aplikace závěrečného krému.
 
Délka ošetření: cca 90-120 min. 
 

ro-1   ro-2   ro-3   ro-4 

 

ANTISTRES LIFTING - lifting, hydratace, detoxikace pleti
Vlivem každodenní zátěže (stres, nevyvážená strava, toxické látky v ovzduší) ztrácí pokožka svoji elasticitu (pružnost). Vypadá povadle, zpomaluje se její hydroregulační a regenerační schopnost. Abychom zabránili těmto projevům, je nutné volit přípravky s vyváženým podílem účinných složek (extrakt zeleného čaje, Beta glukan, vitamin E, kyselina hyaluronová, atd.), které významně napomáhají tyto nepříjemné jevy minimalizovat. Všechny tyto nedostatky pleti Vám pomůže minimalizovat právě profesionální kůra Antistres lifting spolu s přípravky na dlouhodobé používání pro domácí ošetření pleti. 
Tato péče je vhodná pro vyhlazení a projasnění náročné pleti, která ztrácí pružnost. Speciální kombinace přípravků pleť vyhladí a dodá ji energii. Liftingové ošetření pleti zahrnuje odlíčení očí + povrchové čištění jemnou masáží, peeling, hluboké čištění (dle potřeby), aplikace výživné ampule, kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu liftingovým krémem, antistreslifting maska, ošetření očního okolí a aplikace závěrečného krému.
 • Pro domácí péči je určeno Antistres lifting sérum a Antistres lifting krém. 
 • Ošetření doporučuji doplnit o biostimulaci pleti ultrazvukem nebo galvanizací. 
 • V ceně ošetření je úprava obočí zdarma.
Délka ošetření: cca 90 - 120 min. 
 

al-2   al-1

MINERÁLY Z MRTVÉHO MOŘE - hydratace, výživa a zpevnění pleti
Ošetření doporučuji doplnit o biostimulaci pleti ultrazvukem nebo galvanizací. 
 
Délka ošetření: cca 90 - 120 min. 
 
V ceně ošetření je úprava obočí zdarma.

mmm-1   mmm-2   mmm-3

COLLAGEN ACTIVE - regenerace, rozjasnění a vyhlazení pleti
Ošetření pro dehydrovanou, suchou a ochablou pleť s nerovnoměrným zbarvením a se zřetelně viditelnými projevy stárnutí. Jeho cílem je dodat aktivní substance, které doplní nedostatek kolagenu a výživových látek a aktivovat pleť k vlastní produkci kolagenu.      
Toto ošetření má zpevňující, ochranné a vyhlazující účinky, výrazně omlazuje a rozjasňuje pleť.            
Pro domácí péči je určeno Collagen Active sérum a Collagen Active krém.
Ošetření doporučuji doplnit o biostimulaci pleti ultrazvukem nebo galvanizací.                                              
 
Délka ošetření: cca 90 – 120 min. 
 
V ceně ošetření je úprava obočí zdarma.

 ca-1   ca-2

HYALURONIC ACID - hydratace a lifting kyselinou hyaluronovou 
Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci a revitalizaci pokožky a je přirozenou složkou lidského organismu. V lékařství a kosmetice se používá nejen pro hydrataci, ale hlavně pro vyhlazení vrásek. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního původu okamžitě pokožku vyhladí, vypne a zjemní. Při pravidelném používání se výrazně zpomalí proces stárnutí pokožky. Pro domácí péči je určeno sérum a krém. Ošetření doporučuji doplnit o biostimulaci pleti ultrazvukem nebo galvanizací.  
 
Délka ošetření: cca 90 - 120 min.
 
V ceně ošetření je úprava obočí zdarma.

ha-1   ha-2   ha-3

REMODELLING BIOLOGICAL CURE

remodelační, výživné, hydratační, liftingové, protivráskové a restrukturalizační ošetření dekoltu, krku a obličeje

Ošetření je určeno pro všechny typy pleti od cca 30 let. Přípravky obsahují látky s excelentním komplexním účinkem na pleť, jako je např. kolagen, hyaluronic acid, vitamin E, biomolekulární extrakt z mořských řas. Použité suroviny jsou pečlivě kontrolovány po stránce čistoty a účinku, neobsahují návykové složky a jsou nekomedogenní (netvoří záněty, nezatěžují kůži a póry).      
OCENĚNÍ ZLATÉ MEDAILE 2012 PRO ŘADU REMODELLING 700
Výrobky řady Remodelling Biological 30+ (elixír + cream) získaly díky své vysoké kvalitě nejvyšší ocenění na veletrhu World of Beauty & Spa v Praze a Incheba Expo v Bratislavě. Hodnoceno bylo jak složení přípravků, tak jejich unikátní účinky na pleť.
Pro domácí péči je určeno Remodelling Elixír (sérum) a Remodelling cream. Ošetření doporučuji doplnit o biostimulaci pleti ultrazvukem nebo galvanizací.     

Délka ošetření: cca 90 - 120 min. 

 
V ceně ošetření je úprava obočí zdarma.

rbc-1   rbc-2

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ
Oči a zrak jsou nenahraditelné hodnoty, které vyžadují tu nejlepší péči. Životní styl, schopnost pracovat, řídit auto, psát na počítači či sportovat, to vše závisí na zdravých očích. Nedostatečná péče o oči a problémy s viděním mohou vést ke zhoršení zraku. Do popředí se dostává prevence. Jak tedy předcházet různým problémům? Důležité jsou pravidelné návštěvy očního lékaře a v kosmetických salónech pravidelná mikromasáž očního okolí. Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé a snadno bývá poznamenáno věkem a duševní kondicí.
Jaký je význam mikromasáže očního okolí? Oddaluje proces stárnutí, zabraňuje vzniku váčků a kruhů pod očima, zlepšuje zprůchodnění dutin, uvolňuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí a zlepšuje zrak.

délka masáže je 10-15 minut

Cena: 180 Kč

moo-1   moo-2

JACQUETOVA MASÁŽ
Je speciální technikou masáže, prováděnou pudrem, vhodnou převážně pro mastnou pleť, nebo pleť se sklonem k akné. Pleť je po masáži hladší, matná a masáž odstraní jen přebytečný maz, tudíž nedochází k přesušení, neprokrvují se mazové žlázy a tím se redukuje nadměrná tvorba mazu. 
 
délka masáže je 15 - 20 minut
Cena: 120 Kč 

jm-1  

OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU
Kosmetický přístroj nové generace! Čistí a vyhlazuje pleť, efektivně odbourává podkožní tuk a tím zpevňuje kontury tváře. Galvanický proud působí ve všech vrstvách pokožky elektromagnetické pole a tím se rozproudí lymfa. Vzniknou vibrace a za podpůrné činnosti ultrazvuku se uvolní nečistoty a žehličkou se vytáhnou z těla ven. Navíc tato žehlička jako jediná, mimo čištění a vyhlazování pleti, efektivně odbourává podkožní tuk.
Hlavní funkcí žehličky je však detoxikace, omlazení pokožky a vyhlazení vrásek. Silné ultrazvukové vibrace generované na špičce lžičky odstraňují podkožní maz, toxické substance a bakterie. Pomáhá proti ekzému, lupénce a dalším nemocem kůže. Již po prvním žehlení se tvář očistí od černých teček a omladí se.               
Ultrazvuky jsou vlny, které překračují práh slyšitelnosti (krátké impulsy, od 20000 Hz). Energie, která vzniká ultrazvukem, proniká skrz tkáně i svaly a tak přispívá k aktivování buněčné blány. Tyto vlny se využívají k zákrokům na tváři a těle. Díky nim dochází k oživení buněk, očištění kůže, odstranění celulitidy a aplikování aktivních látek do hloubky.
Výskyt vrásek je přirozeným důsledkem stárnutí. V průběhu stárnutí dochází ke zhoršení hydratace pokožky a k redukci tvorby elastinových a kolagenových vláken. Jedním z podstatných faktorů je také výskyt volných radikálů. Obecně vzato, tento jev není možno zastavit, ale jeho průběh můžeme výrazně zpomalit.

délka ošetření: 5-15 minut

Cena: 90 Kč

ogz-1

ULTRASONIC (mezoterapie bez jehel)
Je to nejmodernější technika hlubokého vstřebávání aktivních látek do kůže. Zařízení využívá fyzický jev, který se vyskytuje v buněčných blánách a v rohové vrstvě kůže, a který je vyvolán cílenými elektrickými impulsy. Díky tomu následuje zprůchodnění nových cest pro zavádění aktivních látek bez použití jehel. Bezjehlová mezoterapie - je neinvazivní technika, která pomáhá redukovat vrásky. Přístroj je určen pro moderní kosmetické ošetření, neinvazivní mezoterapii, bez použití jehel. Při ošetření nedochází k porušení kůže, krvácení a pod. Mezoterapie mnohonásobně zvyšuje pronikání účinných kosmetických látek do kůže a tím zvyšuje jejich účinek a výsledný efekt.
 
Přístrojem lze úspěšně provádět ošetření na:
OBLIČEJI: lifting, regeneraci pleti, hydrataci pleti, ošetření pleti po soláriu, ošetření hyperpigmentace, akné a jizev po akné, mimických vrásek, vrásek, rozšířených pórů, mastné a hrubé pleti.                      
TĚLE: ošetření celulitidy, strií, lokální odbourání tukových zásob, zpevnění podkožního vaziva, lifting kůže.
 
Výhody:
 • sníží melanin a tím vybělí pokožku,
 • vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladiství vzhled,
 • zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus,
 • dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu,
 • urychlí vstřebávání výživy.u-1
Výsledky:
 •    viditelné vyhlazení hlubokých i jemných vrásek, váčků pod očima
 •    pleť je rozzářená, zpevněná, očištěná, vzdušná
1. Zjemňuje trombus. 
V případě výskytu narušených kapilár (tvorba červených teček) je možno pomocí vhodných preparátů a pomocí ultrazvukových vln obnovit, urychlit krevní oběh a pomoci tak k uzdravení pokožky – kapilár.
 
2. Při použití vhodného séra odstraňuje jizvy po operaci, rovněž strie.
 
3. Obnovuje přirozenou barvu pleti.
Abnormální kožní pigment je obvykle léčen bělením. Účinek těchto metod je však poměrně nízký. Po ošetření ultrazvukem ve spojitosti s vhodným sérem je výsledek úžasný.
 
4. Odbourává a odstraňuje abnormální pigmentové skvrny pod kůží.
Skvrny na tváří jsou obvykle odstraňovány mražením, broušením atd. Výsledků lze taktéž dosáhnout pomocí ultrazvuku a speciální pasty. Doporučená léčba zahrnuje 10 procedur, s týdenní přestávkou po 5 procedurách.
 
5. Zabraňuje a odstraňuje obličejové vrásky.
Vrásky jsou znakem stárnutí. Je-li přístroj používán společně s vysoce účinným prostředkem, vrásky jsou minimalizovány a novým vráskám je časově předcházeno.
 
6. Odstraňuje vrásky pod očima a zčernalých skvrn v oblasti očí.              
Některé nepříznivé faktory, jako je pokles katabolismu způsobuje tvorbu nadbytečné tekutiny v toku lymfy. Tím může docházet k nahromadění vody, přebytečného tuku pod očima – tvorba vrásek. Kromě toho, může k těmto změnám přispívat i krátký spánek, únava a přetížení krevního oběhu, které taktéž přispívají k tvorbě očních zčernalých skvrn. 
Masáž ultrazvukem urychluje cirkulaci krve a lymfy a odstraňuje nepotřebné vrstvy kapalin a tuků. Teplo uvolněné ultrazvukem pomáhá řešit tukové tkáně.
 
7. Zjemňuje a léčí akné. 
Existují různé druhy akné - hnisavé, nodulární, oteklé a bolestivé atd. Ke vzniku tohoto akné dochází díky přetížení nebo zánětu cév - tato problematika pleti je obtížně léčitelná. Je lepší používat postup, který je možné ultrazvukem účinně léčit.
 
8. Léčí odlupující se pokožku. 
Pomocí ultrazvuku, parafínu, účinných sér apod. můžete minimalizovat toto onemocnění.

Doba trvání ošetření: podle potřeby

Počet procedur: vhodné ošetření 1-2x měsíčně, nebo 3-5 ošetření, v nutných případech až 10x s měsíční přestávkou po 5 zákrocích.

 • hloubkové zapracování sér
 • neutrální zapracování sér
 • povrchové zapracování sér
 • vhodné pro všechny typy pleti, jedná se o využití střídavého proudu a provádíme:
 •         přímou aplikaci - ke zklidnění a desinfekci pokožky
 •         nepřímou masáž - má stimulující a tonizační účinek
 •         jiskření - za účelem desinfekce, stimulace a odplavení toxinů z pleti

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • plísňové, bakteriální či jiné kožní infekce
 • nemoci nervové soustavy
 • duševní nemoc               
 • epilepsie
 • místa, kde byla provedena transplantace pokožky (silikon) či chirurgická operace (vsunutí drátů v kosti apod.)
 • sluchové pomůcky, lidé s kardiostimulátorem atd.
 • ošetření není vhodné pro děti do 12 let              
 • piercing
 • vysoký krevní tlak
 • srdeční choroby
 • diabetes

Cena: 95 Kč

ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE S ULTRAZVUKEM 
Bezbolestné hluboké čistění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je snem každého klienta. Ultrazvuková špachtle pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, která velmi účinně čistí pleť, odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky.
Ultrazvuk čistí pleť, uvolňuje ucpané póry a černé póry, odstraňuje odumřelou pokožku, napravuje jizvy po akné, čistí komedony, peeling, lifting...,...

                     cou-1

TRVALÁ NA ŘASY  
Mějte neodolatelně krásné řasy s pomocí šetrné metody.
Trvalá na řasy byla vyvinuta tak, aby v krátkém čase umožnila vytvořit brilantní a okouzlující oči. Napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásné a viditelné.
Mít krásné, dlouhé a vyživené řasy je snem snad každé ženy. Jenže ne každé dá příroda do vínku takové řasy, který jako by z oka vypadly mrkacím panenkám. Kde selže genetika, podá pomocnou ruku kosmetický salon. Vyzkoušejte trvalou na řasy a vykouzlete si oslnivý look. Trvalá na řasy je určená všem ženám a dívkám, hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

délka ošetření: 60 minut

Cena: 490 Kč

tnr-1

CHEMICKÝ PEELING
Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.            
Co je to chemický peeling?                                                       
Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem ošetřující nanese směs pomocí štetečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.                                                                           
Omládněte, zbavte se jemných vrásek, akné, jizev i pigmentových znamének! Je nechirurgické ošetření, jehož výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově. Aplikuje se za účelem zlepšení stavu pleti poškozené sluncem, k odstranění vrásek, zlepšení stavu jizev po akné nebo neštovicích a zesvětlení či dokonce odstranění skvrn. Chemický peeling je často doporučován na pleť stárnoucí v důsledku věku či slunečního záření a na pleť s akné a skvrnami, ale je vhodné jej použít také jako prostředek pro udržení zdravějšího, pevnějšího a čistého vzhledu pleti.

Vlastnosti chemického peelingu:

 1. Rozrušuje vazby mezi korneocyty rohové vrstvy pokožky a účinně je odstraňuje.

 2. Působí na fibroplasty-receptory, a stimuluje tak tvorbu kolagenu a proteoglykanů v dermis.             
 3. Zvyšuje hydrataci pokožky.
 4. Zrychlí se obnova kožních buněk. 

Ošetření trvá celkem přibližně 40 -60 minut, kdy je nejdříve pleť odlíčena a vyčištěna a následně je proveden chemický peeling ( kyselina mléčná 35%, 45% nebo mandlová 45% + neutralizátor ). Na závěr se aplikuje speciální pleťová maska. Po ošetření je pleť ošetřena krémem se slunečním ochranným faktorem 50.

Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Pokožka obličeje se stává viditelně mladší, jasnější a vyhlazenější. Drobné vrásky mizí a případné skvrny jsou světlejší. Jizvy se pomalu ztrácejí.   

Frekvence a počet ošetření

Pro udržení trvanlivého efektu se doporučuje podstoupit 4 – 8 ošetření, mezi kterými by měla být pauza 21 dní. 

Kontraindikace

Ošetření se neprovádí v případě podrážděné či zanícené pokožky nebo v případě kožního onemocnění v místě aplikace. Osoby s rakovinou kůže toto ošetření podstoupit nemohou.

délka ošetření: 45 - 60 minut

Cena: 640 Kč

cp-1