CHEMICKÝ PEELING

 
Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.   
         
Co je to chemický peeling?                                                       
Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem ošetřující nanese směs pomocí štetečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.                                                                           
Omládněte, zbavte se jemných vrásek, akné, jizev i pigmentových znamének! Je nechirurgické ošetření, jehož výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově. Aplikuje se za účelem zlepšení stavu pleti poškozené sluncem, k odstranění vrásek, zlepšení stavu jizev po akné nebo neštovicích a zesvětlení či dokonce odstranění skvrn. Chemický peeling je často doporučován na pleť stárnoucí v důsledku věku či slunečního záření a na pleť s akné a skvrnami, ale je vhodné jej použít také jako prostředek pro udržení zdravějšího, pevnějšího a čistého vzhledu pleti.

Vlastnosti chemického peelingu:

 1. Rozrušuje vazby mezi korneocyty rohové vrstvy pokožky a účinně je odstraňuje.

 2. Působí na fibroplasty-receptory, a stimuluje tak tvorbu kolagenu a proteoglykanů v dermis.             
 3. Zvyšuje hydrataci pokožky.
 4. Zrychlí se obnova kožních buněk. 

Ošetření trvá celkem přibližně 40 -60 minut, kdy je nejdříve pleť odlíčena a vyčištěna a následně je proveden chemický peeling ( kyselina mléčná 35%, 45% nebo mandlová 45% + neutralizátor ). Na závěr se aplikuje speciální pleťová maska. Po ošetření je pleť ošetřena krémem se slunečním ochranným faktorem 50.

Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Pokožka obličeje se stává viditelně mladší, jasnější a vyhlazenější. Drobné vrásky mizí a případné skvrny jsou světlejší. Jizvy se pomalu ztrácejí.   

Frekvence a počet ošetření

Pro udržení trvanlivého efektu se doporučuje podstoupit 4 – 8 ošetření, mezi kterými by měla být pauza 21 dní. 

Kontraindikace

Ošetření se neprovádí v případě podrážděné či zanícené pokožky nebo v případě kožního onemocnění v místě aplikace. Osoby s rakovinou kůže toto ošetření podstoupit nemohou.

Cena: 580 Kč

při kosmetickém ošetření 280 Kč

cp-1