Enzymatický AHA fruit peeling - kombinace enzymů a AHA kyselin

Kombinace Enzymů a AHA Kyselin - přípravek pro odstranění nepravidelností pleti a změn pigmentu. Díky enzymům v aktivní formě výrazně zjemňuje pleť, napomáhá zmenšení vrásek a celkově omlazuje pokožku.
Peeling naneseme štětcem na očištěnou pleť na dobu 10 - 15min. Následně se použije klasický Peeling gel, který odstraní enzymový peeling společně s uvolněnými zrohovatělými zbytky. Pokožka je pak velmi jemná, prozářená a i pory jsou zbavené nečistot.
Jedná se o jemný pluidní peeling 2 v 1, kombinující primární enzymatické exfoliační složky ( papája, ananas) se sekundární AHA ovocnou kyselinou jablečnou a kyselinou mléčnou, tyto kyseliny jsou netoxické a v malém množství (cca do 5%) nezpůsobují žádné kožní reakce. Je vhodný pro všechny typy pleti kromě hypercitlivé!

 
Účinky: 
  • odstraňují přebytečný maz, zrohovatělé buňky a kožní nečistoty.
  • jsou vhodné pro intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti, jejich efekt je založen na přirozeně získaných enzymech papainu ( extrakt papája) a bromelinu ( extrakt ananas). Při enzymatické  hydrolýze těchto proteinů se uvolňují odumřelé buňky a odstraní se z povrchu.
  • viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury.
  • redukce akné a sjednocení tónu pleti.
V rámci použití tohoto peelingu nedochází k výraznému olupování a není tedy nutná žádná rekonvalescence.
 
Délka ošetření: 15-20 minut
Cena: 120 Kč