OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU

 
Kosmetický přístroj nové generace! Čistí a vyhlazuje pleť, efektivně odbourává podkožní tuk a tím zpevňuje kontury tváře. Galvanický proud působí ve všech vrstvách pokožky elektromagnetické pole a tím se rozproudí lymfa. Vzniknou vibrace a za podpůrné činnosti ultrazvuku se uvolní nečistoty a žehličkou se vytáhnou z těla ven. Navíc tato žehlička jako jediná, mimo čištění a vyhlazování pleti, efektivně odbourává podkožní tuk.
Hlavní funkcí žehličky je však detoxikace, omlazení pokožky a vyhlazení vrásek. Silné ultrazvukové vibrace generované na špičce lžičky odstraňují podkožní maz, toxické substance a bakterie. Pomáhá proti ekzému, lupénce a dalším nemocem kůže. Již po prvním žehlení se tvář očistí od černých teček a omladí se.               
Ultrazvuky jsou vlny, které překračují práh slyšitelnosti (krátké impulsy, od 20000 Hz). Energie, která vzniká ultrazvukem, proniká skrz tkáně i svaly a tak přispívá k aktivování buněčné blány. Tyto vlny se využívají k zákrokům na tváři a těle. Díky nim dochází k oživení buněk, očištění kůže, odstranění celulitidy a aplikování aktivních látek do hloubky.
Výskyt vrásek je přirozeným důsledkem stárnutí. V průběhu stárnutí dochází ke zhoršení hydratace pokožky a k redukci tvorby elastinových a kolagenových vláken. Jedním z podstatných faktorů je také výskyt volných radikálů. Obecně vzato, tento jev není možno zastavit, ale jeho průběh můžeme výrazně zpomalit.

Cena: 30 - 90 Kč

ogz-1