VIZÁŽISTIKA

Zdravá pleť je samozřejmě základem, ale k dokonalému pocitu nestačí. Na trhu je dnes mnoho druhů dekorativní kosmetiky, nepřeberné škály barev a stylů líčení, ale je zapotřebí se v nich umět orientovat a poznat co nám sluší nejvíce. Někdy tento úkol nebývá zrovna nejlehčím a právě proto tady jsme my – vizážisté.
Vizážistka má za úkol ukázat jak být půvabná za pomoci minimálního množství produktů, ale s maximálním možným efektem. Moderní líčení by proto mělo být jednoduché a přirozené, abychom si nejprve všimli obličeje a ne líčidel. Líčení by nám tedy mělo pomoci zdůrazňovat klady obličeje a ne obličej měnit.
Existují také různé druhy líčení, nejen podle typů obličeje, ale hlavně podle příležitosti, na kterou je make-up určen.
 

Nabídka líčení:

Líčení po kosmetice (5–10 min) 

Jedná se o lehké sjednocení pleti a projasnění po kosmetickém ošetření (make-up, pudr, tvářenka, řasenka, lesk).
Cena: 80 Kč
 

Denní líčení (30–45 min)

Vhodné na denní nošení a do práce. Líčení je jednoduché, přirozené a zdůrazňuje klady obličeje (krém, make-up, korektor, pudr, tvářenka, lehké stínování očí, oční linky, řasenka, úprava obočí, lesk či rtěnka).
Cena:150 Kč - 350 Kč
 

Večerní líčení (60–90 min)

Líčení pro večerní příležitosti. Je poměrně výraznější, lesklejší, s vyšší korekcí a modelací obličeje a složitějším stínováním očí. Toto líčení by Vám mělo vydržet po celý večer (krém, báze a rozjasňovače obličeje, korektory, make-up, pudry, tvářenka, složitější stínování očí, oční linky, řasenka, úprava obočí, kontura rtů, rtěnka s leskem, závěrečná fixace sprejem).
Cena: 250 Kč - 350 Kč
 

Líčení pro nevěsty (60–90 min + zkouška líčení)

Jedná se o přirozené líčení, které by mělo vydržet co nejdéle. Vždy je nutná zkouška líčení, kdy se nevěsta rozhodne ze dvou návrhů. Líčení je čisté, precizní a doplňující celkový vzhled nevěsty. U tohoto typu líčení se dá po dohodě domluvit líčení až na místě apod. (krém, báze a rozjasňovače, korektory, make-up, pudry, tvářenka, precizní líčení očí jednoduššího stylu, řasenka, úprava obočí, lesk či rtěnka, závěrečná fixace sprejem).
Cena:1x zkouška + 1x líčení   670 Kč - 1200 Kč
 

Líčení se provádí pouze na zdravé pleti, jakékoliv infekční onemocnění je kontraindikací, včetně oparu rtů, akutní rýmy, poranění v oblasti obličeje, které ještě není dostatečně zahojené apod.